TJEDNI RASPORED

Dan PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
DATUM 22.11. 23.11. 24.11. 25.11. 26.11. 27.11. 28.11. TRENER
SENIORI 11:00 U-19 KUP
Varaždin - NŠ Međ
B. MATOTEK /
F. FARKAŠ
U-19 POPODNE 18:00 - 19:30 P2 18:00 - 19:30 P2 18:00 - 19:30 P2
U-17 10:30 - 12:00 P1 10:30 - 12:00 P1 9:00 - 10:00 P2 16:45 Utakmica
Istra - Međ
D. LEPEN /
N. BUJANIĆ
U-16 POPODNE 13:30 - 15:00 P1 13:30 - 15:00 P1 19:45 - 21:15 P1 19:45 - 21:15 P2
U-15 18:00 KUP
Međ - Slaven B.
15:00 Utakmica
Istra - Međ
M. ŠARIĆ /
K.BRATKOVIĆ
U-14 POPODNE 19:45 - 21:15 P2 19:45 - 21:15 P1 19:45 - 21:15 P2 19:45 - 21:15 P1
1/2
U-13 UJUTRO K. KOSALEC /
N. HLIŠĆ
U-12 POPODNE 19:00 : 20:30 P1
1/2
19:00 : 20:30 P2 19:00 : 20:30 P1
1/2
18:30 - 19:45 P1
U-11 UJUTRO M. VIDOVIĆ /
D. MARČEC
U-10 POPODNE 18:30 - 19:45 P1
1/2
18:30 - 19:45 P1 18:30 - 19:45 P1
1/2
18:30 - 19:45 P2
U-9 UJUTRO M. HORVAT /
K. SRPAK
U-8 POPODNE 18:00 - 19:00 1.OŠ 18:00 - 19:00 1.OŠ 9:00 - 10:00 1.OŠ
U-7 UJUTRO M. MAGLOV /
K. SRPAK
U-6 POPODNE 17:00 - 18:00
V U Š
18:00 - 19:00
V U Š
17:00 - 19:00
V U Š
POČETNICE
WU-10
19:45 - 21:00 P4 19:45 - 21:00 P4 19:45 - 21:00 P4 D. DOMINIĆ
MLAĐE PIONIRKE
WU-13
D. DOMINIĆ
PIONIRKE
WU-15
19:45 - 21:15 P1
1/2
19:45 - 21:15 P1
1/2
17:00 Virje
Selekcije 2007/08
19:45 - 21:15 P1 1/2 00:00 Utakmica
Viktorija - NŠ Međ
R. KATANEC
KADETKINJE
WU-17
19:45 - 21:15 P1
1/2
14:00 - 15:15 P
1/4
19:45 - 21:15 P1
1/2
19:45 - 21:15
Savska Ves
00:00 Utakmica
Viktorija - NŠ Međ
G.GOLIK
SENIORKE 19:45 - 21:15 P1
1/2
17:00 - 18:15 P2 19:45 - 21:15 P1
1/2
19:45 - 21:15
Savska Ves
19:45 - 21:15
Savska Ves
G. GOLIK

Napomena:

Obzirom na određene okolnosti termini i lokacije na kojima se održavaju treninzi podložni su promjenama, stoga preporučujemo svakodnevno praćenje rasporeda.
Treneri zadržavaju pravo odgode ili promjene termina, no dužni su o tome putem komunikacijskih kanala obavijestiti sve igrače, tj. roditelje ako su u pitanju selekcije Limača i mlađih.


Termini polaska na put - Dečki:

Datum / Mjesto: Nedjelja 28.11. / Medulin
Utakmica: NK Istra 1961 - NK Međimurje
Selekcije: U-17/15
Polazak sa stadiona: 8:00 sati

Termini polaska na put - Cure:

Datum / Mjesto: Subota 27.11. / Slavonski Brod
Utakmica: ŽNK Viktorija - NŠ Međimurje-Čakovec
Selekcije: U-17/15
Polazak sa stadiona: 00:00 sati