fbpx
TJEDNI RASPORED

Dan PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
DATUM 10.05. 11.05. 12.05. 13.05. 14.05. 15.05. 16.05. TRENER
SENIORI Nogometni suci
17:00 Utakmica
Podbrest - NŠ Međ
B. MATOTEK
U-19 POPODNE 18:30 - 19:45 P3 18:30 - 19:45 P2 17:00 - 18:00 P1
18:30 - 19:45 P1
U-17 10:30 - 12:00 P1 08:30 - 10:00 P2 16:45 Utakmica
Cibalia - NK Međ
D. LEPEN /
N. BUJANIĆ
U-16 POPODNE 19:45 - 21:15 P2 19:45 - 21:00 P2 19:45 - 21:15 P1 13:30 - 15:00 P1 9:30 Utakmica
Novi Marof - NK Međ
U-15 Selekcije 2007.
18:00 Bjelovar
18:15 Utakmica
Ivančica - NK Međ
15:00 Utakmica
Cibalia - NK Međ
M. ŠARIĆ /
D. DOMINIĆ
U-14 POPODNE 19:45 - 21:15 P2 19:45 - 21:15 P1 19:45 - 21:15 P2 19:45 - 21:15 P1 11:00 Utakmica
NK Međ - SMn Muri
11:15 Utakmica
NŠ Međ - Varteks
U-13 UJUTRO Selekcije 2008.
17:00 Bjelovar
17:00 Utakmica
Ivanlica - NK Međ
10:00 Utakmica
NK Međ - SMn Muri
K. KOSALEC /
N. LUKMAN
U-12 POPODNE 18:30 - 19:45 P1 18:30 - 19:45 P1 18:30 - 19:45 P1 18:30 - 19:45 P2 9:00 Utakmica
NŠ Međ - D. Međ
10:00 Utakmica
NŠ Međ - Varteks
U-11 UJUTRO 17:00 Utakmica
Ivančica - NK Međ
10:00 Utakmica
NK Međ - SMn Muri
M. VIDOVIĆ /
G. GOLIK
U-10 POPODNE 18:30 - 19:45 P1 18:30 - 19:45 P2 18:30 - 19:45 P2 18:30 - 19:45 P1 10:00 Utakmica
NŠ Međ - Varteks
U-9 UJUTRO 10:00 Utakmica
SMn Muri - NŠ Međ
M. HORVAT /
K. SRPAK
U-8 POPODNE 18:30 - 19:45 P1 18:30 - 19:45 P1 18:30 - 19:45 P3 10:00 Utakmica
NŠ Međ - Sloga ČK
U-7 UJUTRO K. SRPAK /
M. MAGLOV
U-6 POPODNE 17:00 - 19:00 P4 17:00 - 19:00 P4 17:00 - 19:00 P4
POČETNICE
WU-10
19:30 - 21:00 P4 19:30 - 21:00 P4 20:00 - 21:00 P4 K. PINTARIĆ
MLAĐE PIONIRKE
WU-13
18:30 Utakmica
NŠ Međ - BAT
11:00 Utakmica
NŠ Međ - D. Međ
B. MATOTEK
PIONIRKE
WU-15
19:45 - 21:15 P1 19:45 - 21:15 P1 14:00 Utakmica
NŠ Međ - Marjan
19:45 - 21:15 P2 13:00 Utakmica
NŠ Međ - Gorica
G. GOLIK
KADETKINJE
WU-17
19:45 - 21:15 P1 19:45 - 21:15 P1 15:30 Utakmica
NŠ Međ - Marjan
19:45 - 21:15 P2 14:30 Utakmica
NŠ Međ - Gorica
S. GOTAL
SENIORKE 19:45 - 21:15 P1 19:45 - 21:15 P1 19:45 - 21:15 P2 15:00 Utakmica
NŠ Međ - Višnjevac
R. KATANEC

Napomena:

Obzirom na određene okolnosti termini i lokacije na kojima se održavaju treninzi podložni su promjenama, stoga preporučujemo svakodnevno praćenje rasporeda.
Treneri zadržavaju pravo odgode ili promjene termina, no dužni su o tome putem komunikacijskih kanala obavijestiti sve igrače, tj. roditelje ako su u pitanju selekcije Limača i mlađih.


Termini polaska na put - Dečki:

Datum / Mjesto: Srijeda 12.05. / Ivanec
Utakmica: NK Ivančica - NŠ Međimurje-Čakovec
Selekcije: U-11/12/15
Polazak sa stadiona: 15:00 sati

Datum / Mjesto: Nedjelja 16.05. / Vinkovci
Utakmica: NK Cibalia - NK Međimurje
Selekcije: U-15/17
Polazak sa stadiona: 8:00 sati

Datum / Mjesto: Nedjelja 16.05. / Novi Marof
Utakmica: NK Novi Marof - NK Međimurje
Selekcije: U-16 Kadeti
Polazak sa stadiona: 7:45 sati

Datum / Mjesto: Nedjelja 16.05. / Podbrest
Utakmica: NK Budućnost - NŠ Međimurje-Čakovec
Selekcije: Seniori
Polazak sa stadiona: 15:30 sati